A. Stáhněte si petiční arch a získejte maximum podporovalelů naší petice

Petiční archy a vlastní petici si můžete stáhnout v této sekci. Je důležité postupovat podle petičního zákona a doložit správně podepsané archy. Bohužel není možné petici podepisovat elektronicky.  Podepsané petiční archy můžete odevzdat osobně do poštovních schránek členů Petičního výboru nebo je můžete na tyto adresy zaslat poštou.

 

B. Sdílejte elektronicky odkazy na tyto webové stránky a hledejte podporovatele ve svém širším okolí

Dejte prosím o této petici vědět svému širšímu okolí. To už elektronicky udělat můžete, využijte prosím tlačítka pro sdílení na sociálních sítích na úvodní stránce nebo pod každým článkem. Bylo by báječné, pokud byste sdílení webu doprovodili osobní výzvou k podpoře naší aktivity.

 

C. Registrujte se pro odběr novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Byli bychom rádi, pokud byste společně s námi sdíleli další osud tohoto místa a sledovali, jak se kauza vyvíjí. Zaregistrujte si zasílání občasných aktualit v podobě našeho elektronického newsletteru. K zasílání novinek budeme potřebovat váš souhlas prostřednictvím potvrzení odeslaného mailem. Prosím tedy nezapomeňte po registraci vaší e-mailové adresy potvrdit registraci kliknutím na link v odeslaném registračním mailu. Bez tohoto kliknutí vám žádné informace nepošleme :-).

Rubriky: Aktuality

error

Podpoříte nás? Prosím dejte o nás vědět :-)